Konkurs plastyczny-Garwolin ujęty ołówkiem i węglem

Zapraszamy młodzież do udziału w Powiatowym Konkursie Graficznym – „Garwolin ujęty ołówkiem i węglem”. Tematem prac powinien być Garwolin w ujęciu historycznym lub współczesnym. Prace powinny być monochromatyczne, wykonane ołówkiem, węglem bądź tuszem. Powinny nawiązywać do urbanistycznych i przyrodniczych zakątków Garwolina, ale także postaci związanych z naszym miastem (legendarnych, historycznych, współczesnych). Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

olowek plakat strona

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych oraz 8 klasy szkół podstawowych.

Nagrodzone prace będą umieszczone w leksykonie garwolińskim  - wydanym przez MPBP w 2024 r.

PRACE PROSIMY SKŁADAĆ OSOBIŚCIE  NA ADRES:

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Garwolinie, ul. Nadwodna 1, 08-400 Garwolin do 26.04.2024 (liczy się data wpływu prac).

Lista laureatów zamieszczona będzie na stronie internetowej i fb biblioteki.

Regulamin konkursu Plik PDF