image1 image2 image3
logo

Konkurs na grafikę komputerową: Przedstaw to w Pixelach - Niepodległość.

Zmień rozmiar tekstu:

W związku ze zbliżającą się 104. Rocznicą Odzyskania Niepodległości chcielibyśmy zaprosić wszystkich zajmujących/interesujących się grafiką komputerową (rastrową, wektorową, 3D) do udziału w konkursie graficznym na twórczą interpretację pojęcia „Niepodległość”.

Zadaniem konkursowym jest stworzenie w dowolnej aplikacji komputerowej grafiki nawiązującej do Narodowego Święta Niepodległości, temat jest dosyć szeroki i możliwe są jego wielorakie twórcze interpretacje. Liczymy na inwencję uczestników :-)

pixel 2022

Na wasze prace czekamy do 18 listopada br.. Przesyłajcie je na adres mailowy: konkurs@biblioteka-garwolin.pl bądź możecie je dostarczyć osobiście do bibliotecznej Mediateki (I piętro, ul. Nadwodna 1) na dowolnym nośniku pamięci.

Grafiki powinny być dostarczone w postaci bitmap JPG lub PNG. Należy je więc wyeksportować/skonwertować do powyższych formatów (nie posiadamy takiej ilości programów graficznych, które pozwoliłyby nam na otwarcie wszystkich możliwych, natywnych formatów plików).

Prosilibyśmy również o przesyłanie na konkursową pocztę plików o wielkości do 20 MB (ograniczenia załączników e-mail), większe pliki można dostarczyć osobiście do Biblioteki  na płycie/pendrive, ewentualnie udostępnić odnośnik do pliku w chmurze do np. Dysku Google.

Najlepsze prace zostaną nagrodzone. Zapraszamy! Poniżej znajduje się regulamin konkursu w pliku PDF.

Regulamin plik PDF

 

Udostępnij
2024  Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Garwolinie