Z książką na start

Mamy przyjemność zaprosić Państwa oraz Wasze dzieci do udziału w akcji „Z książką na start”, organizowanej w ramach ogólnopolskiej kampanii "Mała książka - wielki człowiek".

Projekt „Z książką na start” jest skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym od 3 do lat 6 i ma na celu promocję czytelnictwa oraz zapraszanie rodziców do spędzania czasu wspólnie z dzieckiem - w towarzystwie książki.

z ksiazka plakata

Serdecznie zachęcamy całe rodziny do odwiedzenia naszego bibliotecznego Oddziału dla Dzieci i Młodzieży. Podczas pierwszej wizyty w Bibliotece, przedszkolak otrzyma Kartę Małego Czytelnika, na której przykleić będzie można naklejkę po każdorazowej wizycie zakończonej wypożyczeniem minimum jednej książki.

z ksiazka karta

Po uzbieraniu 10 naklejek na Małego Czytelnika czeka nagroda w postaci książki dostosowanej pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka oraz imiennego dyplomu potwierdzającego jego czytelnicze zainteresowania.

Gorąco zachęcamy Państwa do wzięcia udziału projekcie „Z książką na start”.