Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży-Postać z Mojej Ulubionej Bajki

Jeżeli uwielbiacie świat bajek? Lubicie rysować i malować i chcecie stworzyć własny obraz ulubionej postaci z filmu lub książki, to mamy dla was idealną okazję, by pokazać swoje artystyczne zdolności!

postac z bajki plakat

Zasady Konkursu:

• Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych.
  • Zadaniem konkursowym jest stworzenie pracy graficznej w formacie A4/A3 przedstawiającej postać z bajek - może to być postać z filmu animowanego lub książki dla dzieci.
  • Prace mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną: od kredki, przez akwarele, po komputerową grafikę (nie przestrzenną, ponieważ prace będą skanowane).
  • Każda praca musi zawierać informację, z jakiej bajki pochodzi postać przedstawiona na obrazie.
  • Prace można dostarczyć osobiście do biblioteki do 12 kwietnia lub przesłać na adres e-mail: konkurs@biblioteka-garwolin.pl z dopiskiem "Postać z bajki".

Ten Konkurs to wyjątkowa okazja, aby wyrazić swoją kreatywność i pasję do bajkowego świata! Czekamy na Wasze prace!

Szczegółowe informacje w Regulaminie konkursu:

Regulamin Plik PDF