Japonia oczami Piotra Milewskiego-Spotkanie autorskie

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Piotrem Milewskim – podróżnikiem, pisarzem i dziennikarzem, który spędził 9 lat w fascynującej krainie wschodzącego słońca, czyli w Japonii.

Piotr Milewski zabierze nas w podróż przez tajemnicze zakamarki Japonii, odkrywając zarówno jej tradycyjne piękno, jak i nowoczesne pulsujące energią aglomeracje. Jego bogate doświadczenia, zdobyte podczas długiego pobytu w tym kraju, pozwolą nam spojrzeć na Japonię z zupełnie nowej perspektywy.

milewski plakat

Podczas spotkania będziemy mieli okazję posłuchać fascynujących opowieści o codziennym życiu Japończyków, ich zwyczajach, tradycji i kulturze. Piotr podzieli się również swoimi przygodami z podróży po malowniczych krajobrazach, od górskich szczytów, w tym emblematycznej dla Japonii góry Fudżi, po zakątki tradycyjnych wiosek.

To niezwykła okazja dla wszystkich miłośników Japonii, podróży i kultury dalekiego wschodu, by poznać tę fascynującą krainę oczami prawdziwego znawcy.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 15 marca o godzinie 17:00. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejsze zapisy, osobiście w bibliotece lub telefonicznie pod nr 25-282-24-21.