Konkurs na Biblioteczny Mem

Jeżeli jesteś kreatywny i masz poczucie humoru, to mamy coś dla Ciebie. Nasza Biblioteka ogłasza konkurs plastyczny, który zachęci Cię do wykorzystania swojej wyobraźni, by stworzyć mem dotyczący naszej ulubionej tematyki - czytania, książek i biblioteki!

Jak to zrobić? To proste! Stwórz mem na temat czytania, biblioteki lub książek. Może to być rysunek odręczny, malunek oraz kreatywna grafika komputerowa. Nie ma ograniczeń dla Twojej wyobraźni! Pamiętaj, aby Twój mem był dowcipny, oryginalny, inteligentny i oczywiście odpowiedni dla wszystkich widzów - nasza biblioteka to miejsce dla wszystkich!

Konkurs jest otwarty dla uczniów i osób dorosłych. Jedna osoba może zgłosić jedną pracę. Nie ważne czy masz 7 czy 77 lat, każdy może wziąć udział i pokazać swoją kreatywność!

memy plakat

Są dwa sposoby na zgłoszenie swojego mema do konkursu:
1. Przynieś swoją pracę osobiście do naszej Biblioteki (I piętro Mediateka) i dołącz do niej swoje dane kontaktowe, byśmy mogli Cię poinformować, jeśli wygrasz.
2. Wyślij swoją pracę na adres e-mail: konkurs@biblioteka-garwolin.pl w formie załącznika. Pamiętaj, aby w tytule wiadomości wpisać "Konkurs Memów - [Twoje Imię i Nazwisko]" w treści podaj nam swój wiek oraz nr telefonu.

Czekamy na Wasze prace do końca lutego.

Wszystkie nadesłane prace zostaną ocenione przez nasz zespół, który doceni kreatywność, dowcip i związek pracy z tematem konkursu. Wyniki zostaną ogłoszone na początku marca.

Nie zwlekajcie, złapcie za ołówek, pędzel lub komputerową myszkę i zacznijcie tworzyć swoje memy już dziś!

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdziecie w Regulaminie.

Regulamin konkursu Plik PDF