Konkurs Plastyczny dla młodzieży

Zapraszamy młodzież do udziału w Powiatowym Konkursie Graficznym – „Garwolin w grafice artystycznej”. Tematem prac powinien być Garwolin w ujęciu historycznym lub współczesnym. Prace powinny nawiązywać do urbanistycznych i przyrodniczych zakątków Garwolina, ale także postaci związanych z naszym miastem (legendarnych, historycznych, współczesnych). Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

garwolin w grafice plakat

uwaga! Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych.

Nagrodzone prace będą umieszczone w w tomiku poezji (zbiór wierszy lokalnych poetów) - wydanym przez MPBP w 2024 r.

PRACE PROSIMY SKŁADAĆ OSOBIŚCIE LUB PRZESŁAĆ NA ADRES:

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Garwolinie, ul. Nadwodna 1, 08-400 Garwolin lub mailowo konkurs@biblioteka-garwolin.pl

do dnia 23.02.2024 (liczy się data wpływu prac)

Lista laureatów zamieszczona będzie do dnia 29.02.2024 na stronie internetowej i fb biblioteki.

Regulamin konkursu Plik PDF