Spotkanie autorskie z lucyną Olejniczak

Zapraszamy serdecznie na spotkanie autorskie z pisarką, Lucyną Olejniczak. To wydarzenie, które odbędzie się już w piątek, 16 lutego o godzinie 17:00. Lucyna Olejniczak to pisarka, autorka m.in. takich powieści jak Wypadek na ulicy Starowiślnej, Księżniczka, Serii Kobiety z ulicy Grodzkiej, Apteka pod Złotym Moździerzem oraz Sagi Średniowiecznej.

Jej twórczość odznacza się głęboką refleksją, bogactwem emocji oraz niezwykłą umiejętnością malowania słowem najsubtelniejszych niuansów ludzkiego życia.

olejniczak plakat strona

W trakcie wydarzenia będziecie mieli okazję poznać Lucynę Olejniczak osobiście. Autorka podzieli się swoimi doświadczeniami, opowie o inspiracjach i procesie twórczym. To doskonała okazja, aby zagłębić się w atmosferę jej książek. Jeżeli macie pytania dotyczące twórczości Lucyny Olejniczak? To będzie idealny moment, aby je zadać! Autorka chętnie podzieli się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o wcześniejszą rezerwację osobiście w Bibliotece (ul. Nadwodna 1) lub telefonicznie pod nr 25 682-24-21.

Spotkanie autorskie z Lucyną Olejniczak to wyjątkowa okazja dla miłośników literatury, aby zanurzyć się w świat słowa, emocji i wyobraźni.  Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników dobrej książki i fascynujących historii.