Nocny Maraton Filmowy-Hobbit

Równo 86 lat temu, 21 września 1937 roku ukazała się po raz pierwszy drukiem powieść Hobbit J.R.R Tolkiena. W związku z tą rocznicą chcielibyśmy Was zaprosić do Bibliotecznego Klubu Filmowego na niezwykłą podróż po stworzonej przez Mistrza krainie Śródziemie.

W marcu br. na spotkaniu BKFu oglądaliśmy wspólnie Władcę Pierścieni Petera Jacksona. Tym razem w trylogii Hobbit tegoż reżysera, poznamy wydarzenia poprzedzające te przedstawione we Władcy.

maraton hobbit A3 v2

W trakcie seansu będziecie mogli, przenieść się do baśniowej krainy ludzi, elfów, krasnoludów oraz hobbitów i wraz z bohaterami serii, przeżyjecie przygodę swojego życia. Dołączcie do Bilbo Bagginsa, czarodzieja Gandalfa oraz drużyny nieustraszonych krasnoludów w niebezpiecznej wyprawie do Ereboru.

Zagramy wszystkie trzy części serii. Czekamy na was w nocy z piątku na sobotę (29/30 września) start o godzinie 20:00 w bibliotecznej Mediatece.

Z racji ograniczonej ilości miejsc obowiązują zapisy. Można ich dokonać osobiście w Mediatece (I piętro Biblioteki) lub telefonicznie pod nr 25-682-24-21.

Udział w Nocnym Maratonie mogą wziąć udział tylko osoby powyżej 12 roku życia. Osoby młodsze, tylko w obecności opiekuna.

Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekuna. Formularz do pobrania na naszej stronie internetowej.

Zgoda opiekunów plik PDF

Zapraszamy.

PS Warto ze sobą wziąć coś do spania (np. karimatę, śpiwór).