Przemysław Staroń w Bibliotece

W czwartek 28 września o godz.10:00 Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Garwolinie organizuje spotkanie dla młodzieży z Przemysławem Staroniem p.t. "W Szkole Bohaterek i Bohaterów, czyli jak poradzić sobie z nieprzyjemnymi emocjami".

staron plakat A3 email

Przemysław Staroń psycholog, kulturoznawca i nauczyciel roku 2018. Zaraża ludzi krytycznym myśleniem, wiarą w człowieka. Prowadzi blogi edukacyjne i pisze artykuły do czasopism kierowanych do rodziców. Prowadzi warsztaty, seminaria.

Jest twórcą kursów dla pedagogów, współpracował ze Szkołą Główną Mistrzostwa Edukacyjnego, Zakładem Psychologii Wspomagania Rozwoju na Uniwersytecie SWPS.

Obowiązują zapisy pod numerem telefonu 25 682 24 21

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu #BLISKO dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.