Dlaczego warto zadbać o swoje dobro?-Konkurs literacki

Moja pozycja w rodzinie pracy i społeczeństwie...dlaczego warto zadbać o swoje dobro? Zapraszamy do udziału w konkursie, waszym zadaniem będzie napisanie dowolnej formy literackiej, w której treści odpowiecie na pytanie będące tematem konkursu - Dlaczego warto zadbać o swoje dobro?

konkurs literacki UM

Pytanie niełatwe może nieco abstrakcyjne, ale fundamentalnie ważne dla każdego człowieka. Jak zdefiniować swoją pozycję w grupach społecznych, w których na co dzień funkcjonujemy? Czy w ciągłych interakcjach międzyludzkich potrafimy dostrzec również własne dobro i się o nie zatroszczyć? A, może nie ma zdrowego egoizmu i jedyną wartościową postawą jest bezinteresowny altruizm?

Spróbujcie się zmierzyć z tematem, przelanie myśli na papier pozwala je uporządkować i nadać im logiczną formę.

Na wasze prace czekamy do 12 grudnia br.  Nie ma wymogów formalnych co do długości tekstu, czy jego struktury.
Prace należy przynieść do biblioteki, bądź przesłać na nasz mail: konkurs@biblioteka-garwolin.pl

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Regulamin poniżej:
Regulamin konkursu plik PDF

Projekt Garwolińska Strefa Bezpieczeństwa współfinansowany jest ze środków „Rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2022-2024”