Konkurs plastyczny -Zilustrujmy legendy Garwolina

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym na wykonanie ilustracji (techniką dowolną) do legend o Garwolinie. Z tekstami legend spisanymi w 1946 roku przez uczniów Państwowego Gimnazjum w Garwolinie zapoznać się możecie pobierając zalinkowany poniżej plik PDF lub jeżeli preferujecie papierową wersję, to jest ona dostępna w  naszej Czytelni.

Prace opatrzone imieniem i nazwiskiem oraz miejscem zamieszkania autora  i numerem kontaktowym, prosimy składać w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Garwolinie, ul. Nadwodna 1, do 10 października 2015 r.
Autorzy najciekawszych prac zostaną nagrodzeni o czym zostaną poinformowani telefonicznie.
Dodatkowe informacje można uzyskać na miejscu w Czytelni oraz pod numerem telefonu 25 682 24 21

legenda grunge final

Poniżej znajdą Państwo treść oficjalnego ogłoszenia konkursowego:

"Zilustrujmy  legendy o Garwolinie"

ORGANIZATOR: Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Garwolinie

CELE KONKURSU:
1. promocja Garwolina
2. kształtowanie patriotyzmu lokalnego
3. zwrócenie uwagi na ciekawą i bogatą w wydarzenia historię naszego miasta
4. rozwijanie wrażliwości estetycznej , szczególnie u dzieci i młodzieży
5. prezentacja możliwości twórczych

WARUNKI UCZESTNICTWA:
1. konkurs skierowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych , ponadgimnazjalnych i osób dorosłych
2. prace nadesłane na konkurs muszą zawierać oświadczenie o możliwości publikowania
3. do konkursu można zgłosić wyłącznie prace wcześniej nie publikowane
4. prace należy opatrzyć imieniem i nazwiskiem, miejscem zamieszkania oraz numerem kontaktowym
5. uczniowie zamieszczają także nazwę i adres szkoły
6. prace należy przesłać pocztą lub dostarczyć osobiście do 10 października 2015 r.

Plik do pobrania:

Legendy_Garwolina.pdf